Ļaujiet potenciālajam pircējam iepazīties ar Jūsu nekustamo īpašumu neizejot no mājām!

Viena no svarīgākām lietām publicējot nekustamā īpašuma pārdošanas sludinājumu ir vizuālā piedāvājuma pasniegšana – ar fotogrāfijām pievērst potenciālā pircēja uzmanību.

Diemžēl, lai arī kādi labi būtu parastie fotoattēli, tie tomēr stipri ierobežo priekšstata gūšanas iespējas par īpašumu, pircējs redz tikai to, ko fotogrāfs ir uzskatījis par svarīgu nofotografēt.

Virtuālās ekskursijas (pastaigu tūres) ļauj pircējam pie sava datora vai viedtālruņa ekrāna virtuāli apskatīt un “izstaigāt” pārdodamās telpas. Pircējam rodas iespēja kontrolēt: “pagriezt galvu” pa labi vai pa kreisi, pietuvināt, paskatīties augšā vai lejā. Dodiet šādu iespēju pircējam!

Un ja publicējat savu sludinājumu Facebook lapās, tad šis sociālais tīkls ļauj nopublicēt arī 360 grādu fotogrāfiju. Piemērus skatities mūsu Facebook lapā. Tas pievērš vairāk uzmanības sludinājumam.

Ko iegūst pārdevējs? Laiku un vairāk naudas!

ASV veiktais pētijums (Laika posmā no 2016. gada līdz 2019. gadam tika izpētīti 143575 sludinājumi, no kuriem 3935 bija virtuālā ekskursija.) rāda, ka salīdzinājumā ar vidējo nekustamo īpašumu tirgū publicēšanas laiku, īpašumi, kuriem ir izveidota virtuālā ekskursija, atrodas piedāvājuma saraksta par 20-31% mazāk laika. T.i., tiek pārdots ātrāk!

Tas pats pētijums parāda, ka salīdzinājumā ar vidējo analoģiska īpašuma cenu, īpašums ar virtuālo ekskursiju tiek pārdots par 5-9% dārgāk!

Virtuālā pastaigu tūre ļauj apmeklētājam pilnīgāk iepazīties ar piedāvājumu, un reālāk novērtēt, vai ir vēlme iegādāties šo nekustamo īpašumu.

Vienkāršu fotogrāfiju gadījumā īpašums var šķist pievilcīgs, taču pircējs, ieraugot, lietas, kas netika nofotografētas – var pārdomāt (neērts izvietojums, nepieciešams papildus remonts, skats pa logu neatbilst vēlamajam, utt.).

Jūs varat iepazīties ar mūsu paveiktajiem darbiem Portfolio lapā.

Izmaksas skatieties Cenu lapā.